Dara Rolins, Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Výsměch na pódiu

Dara Rolins si nebere servítky! Na pódiu se opřela do hvězdičky Plačkové a pořádně ji ztrapnila

Úspěšná a sexy zpěvačka Dara Rolins (44) by mohla svou postavou strčit do kapsy i o generaci mladší dívky. Na pondělním křtu nového CD se do jedné mladší hvězdičky – Zuzany Plačkové (26) – pořádně opřela! Hvězdičku reality show tak dokonale ztrapnila.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins pokřtila svoje nové CD – Etc. Kmotrami se staly tanečnice, které účinkovaly ve zpěvaččině klipu k písni Dúha, která je právě na novém albu. Dara vydala desku po šesti letech a pokřtila ji energy drinkem.

Zajímavý moment nastal ve chvíli, kdy měla Dara na pódiu proslov a opřela se do slovenské silikonové hvězdičky reality show Zuzany Plačkové, která nedávno řekla, že žádný showbyznys na Slovensku neexistuje a že si na to všichni jen hrají. Dara před všemi vysvětlila, že to není pravda a je pyšná na to, co se jí podařilo a s jakými lidmi v životě mohla spolupracovat. „Byla tam taková paní, která něco povídala, ale za Boha si nemůžu vzpomenout na její jméno. Má takové smutné jméno,“ začala své povídání Dara, která si do Plačkové pěkně rýpla a později si na její jméno přeci jen vzpomněla. „Slovenský showbyznys je maličký a má jen jedinou nevýhodu, a to tu, že se do něj občas přimíchají lidé, jejichž jména si nedovedu zapamatovat...“ dodala Dara!

Dara Rolins na křtu svého alba měla spoustu hvězdných přátel. Dorazili Bruno Ciberej, Igor Kmeťo se synem, zpěvačka Anita Soul se sestrou, tanečník Laci Strike s manželkou Anči, Soňa Skoncová, Barbora Franeková, Patrik 'Suši' Veselý nebo Natália Selveková. Nechyběl samozřejmě ani její přítel Rytmus!

Autor: niž

Diskuze