Dara Rolins - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Proč?

Dara Rolins s dcerou vyrazily na Bali: Odmítli je pustit do letadla!

Popová diva Dara Rolins (45) se chystala odletět se svou dcerou Lolou za teplem na Bali. Nadšení se však proměnilo v nezáviděníhodnou situaci. Do letadla ji s dcerou odmítli pustit. Proč?

7 fotek
Zpěvačka Dara Rolins se svou dcerou Laurou vyrazila na dovolenou na exotické Bali. Chtěly si společně užít trochu teplého počasí. Komu by se také nechtělo v této zimě utéct za sluníčkem.

Zrovna podle plánů to ale nešlo! Daru Rolins nechtěli na letišti pustit do letadla. "Když se místo Bali vzbudíte zase doma, protože doba platnosti pasu vaší princezny je o 14 dní kratší, než půlrok, který se v některých krajinách, jako třeba na Bali, počítá od položení nohy na jejich území," napsala na sociální síť popová diva.

"A tento faktor je podmínkou vstupu, rovná se, důvodem, kdy vás už v Praze nepustí ani do letadla. Následuje slzavé údolí, z kterého se dostanete ven jedině žádáním o nový pas. A přesně to jsme dnes ráno s Lol absolvovaly," pokračovala ve svém příspěvku.

Tomu se prostě říká smůla. Dara Rolins tak s dcerou musela urychleně žádat o nový pas, aby si ještě stihly radovánky na Bali užít. Nevzdávají se! "Teď už zbývá jen věřit a doufat, že si náš odlet zopakujeme v průběhu nejbližších dní ještě jednou, tzn. znovu a lépe," dodala.

Dara Rolins: Roztomilé fotky z dětství

Autor: mk

Diskuze