Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
To je děs

Dara Rolins odjela s dcerou na Bali. Potkaly ji tam ale velké nepříjemnosti! Co se stalo?

Dara Rolins si s dcerkou odjela užívat na Bali. Jejich odlet se neobešel bez komplikací a ani první dny na Bali nebyly zrovna růžové. S čím se zpěvačka musela potýkat? Bylo to nepříjemné.

14 fotek
Zpěvačka Dara Rolins už si s dcerkou užívá pohodu na indonéském Bali. Konečně si pořádně odpočine a nabere síly do nové práce. Brzy za nimi také dorazí její milý Rytmus.

Odlet se neobešel bez komplikací, protože její dcerka Laura měla neplatný pas. Musely ho tedy o pár dní odložit. Bez komplikací se však neobešel ani Dařin přílet. Časový posun a odlišné klima jí dalo pořádně zabrat.

"Hello světe. Zdravím svoji insta family. Dnes jsem se poprvé vzbudila do "Bali času". Zřejmě jsem přecenila své tělo, o kterém jsem si celý život myslela, že je jako ze železa. Vypnulo mě totiž HNED po příletu. Na puse se mi udělal extrémně sexy opar a o levé mandli jsem nevěděla jen během spánku," napsala zpěvačka na svůj Instagram.

Po pád dnech si ale její tělo zvyklo a Dara je zase v pohodě. "Dnes už jsem, zdá se, zpět. Ráno jsem byla i na józe. zatím jen tak zlehka, ale pocit to byl povznášející," stálo dále u Dařiny usměvavé fotografie z tělocvičny plné dalších lidí, kteří cvičí jógu.

Autor: mk

Diskuze