Dara Rolins
Zdroj: Instagram
To je forma

ODHALENÍ: Dara Rolins ukazuje ráda obnažené tělo! Fanouškům vysvětlila proč

Dara Rolins (44) je krásná žena. Kromě přirozeného půvabu se může chlubit i vypracovaným tělem, které si poctivě vydřela v posilovně. Nyní je zase o kus krásnější a my už víme díky čemu!

7 fotek
Na Daře už toho není moc co zlepšit. Postavu má perfektní a mohla by konkurovat kdejaké dvacítce. Nejenom, že ji má krásně pevnou z posilování, ale také je velice štíhlá, protože si k jídlu nejčastěji dává saláty, které má moc ráda. Kromě sexy těla má i půvabný obličej a vytříbený vkus v oblékání.

Báječně vypadá už řadu let, a tak je ráda za každou změnu, kterou by se mohla pochlubit. Tentokrát odhalila fotku svého břicha, aby se s fanoušky podělila o nové opálení. „Zase to břicho?! A dvakrát? Však ale uklidni se Daro. Když ale ta hnědá kůže od moře je vždy hnědá jen tak krátce. Sorry, ale musím si to užít,“ napsala k fotce.

K sexy opálení přišla během dovolené s dcerou Laurou. Tu vzala na slunečné Bali, kde se celé dny válely na pláži a užívaly si moře. Nyní už jsou zpátky a z výletu jim zůstaly jen krásné vzpomínky a opálení. Snad jim obojí dlouho vydrží.
 

Autor: Beat

Diskuze