Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Je to sexy

Dara Rolins odhalila nečekané intimní TAJEMSTVÍ: Takovou divošku měl Rytmus v posteli!

Zpěvačka Dara Rolins (45) je bezesporu krásnou ženou. A tak když se ona rozpovídá takto otevřeně o intimnostech, rozhodně se kdejakému muži musí rozjet představivost na plné obrátky...

9 fotek
Daře Rolins by jen málokdo hádal její skutečný věk. Zpěvačka na sobě neustále maká a své ovoce ti rozhodně nese. Její dokonalé pevné tělo by chtěl ve svých spárech mít leckterý muž. Rapperovi Rytmusovi (41) se to poštěstilo rovnou na sedm let.

To už je ale minulost, a tak si Dařinu laškovnou povahu a sexy tělo bude dříve nebo později užívat někdo jiný. Zpěvačka je odjakživa v dobrém slova smysl provokatérka a ví, co na muže platí. Jakmile dojde na tak intimní téma jako je spodní prádlo, nebojí se promluvit.

„Nosíte spodní prádlo? Pořád a všude? Protože já ho vždy a všude nenosím. Řekla bych, že jsem z kategorie sběratel. Těm nejlepším kouskům neodolám asi stejně jako botám na podpatku. Jsou sexy, ale než opustím dům, dost často ztratím trpělivost a odvahu,“ napsala intimní přiznání na sociální síť. „A to si moc dobře uvědomuji, že dobré spodní prádlo a vysoké podpatky dokážou hýbat světem,“ dodala rajcovní Dara, která po rozchodu s Rytmusem žije dál a dokonce jí ani nevadí, že už si našel jinou a výrazně mladší přítelkyni v podobě moderátorky SuperStar Jasminy Alagič (28). Holt tady se pozná zdravě sebevědomá žena!

Autor: bin

Diskuze