Dara Rolins má nový klip
Zdroj: YouTube.com, Dara Rolins
Prásk.tv

Dara Rolins má nový klip! S roubíkem dává mužům pořádně na frak

Blonďatá dračice Dara Rolins (46) má nový videoklip s názvem Od zajtra, a jak se sama svěřila na Instagramu, má pro ni opravdu hluboký význam. Pomocí písničky chce totiž konat osvětu. Zpívá v ní o problému domácího násilí, který si dala za úkol zviditelnit.

Zpěvačka Dara Rolins vypustila do světa nový videoklip k písni Od zajtra, na kterém spolupracovala s DJ Wichem. „Song Od zajtra má pro mě hluboký význam. Týká se domácího násilí, na kterém není nic pěkného,“ svěřila se Dara na Instagramu.

„I přesto jsem o něm chtěla mluvit, upozornit na něj jako na problém a zviditelnit jeho rozsah a následky. Na jedné straně je v lidech krutost, na druhé bezradnost a utrpení. Ta druhá strana si zaslouží naši pozornost a empatii,“ dodala zpěvačka.

Daře to v klipu moc sluší. Ostatně jako v každém klipu. Byť působí jako křehká květinka, mužům dává slovně pořádně na frak. Vidět ji v něm můžeme s rudým roubíkem. „Slib mi, že už žádný muž nezničí tvoji podstatu. Pojď a zkus pohnout věcmi. Krájet vzduch se donekonečna nedá. Od zítra už budeš sám. Vrať jí klíč a omluvy si strč někam,“ zpívá ostrá slova Dara. Čeho se od ní dočkáme příště?

Hrůzy domácího násilí. Radí odbornice z ROSY
Šikana bolí, i když krev neteče: VAŠE PŘÍBĚHY i řešení, jak z kruhu ven

Autor: Han

Diskuze