Dara Rolins - 1
Zdroj: Instagram
Špatná minulost

Dara Rolins chtěla potěšit fanoušky. Od jednoho dostala opravdu odporný VZKAZ!

Zpěvačka Dara Rolins (45) chtěla fanoušky během krásného víkendu pozdravit a tak trochu to spojit s reklamou na automobil. To se jí ale celkem dost vymstilo.

7 fotek
Krásné počasí posledních dní vytáhlo ven i zpěvačku Daru Rolins, jejíž jméno se poslední týdny skloňovalo především v souvislosti s šokujícím rozchodem, který sama s Rytmusem oznámila na Instagramu.

Zpěvačka se od té doby ale tváří, jako kdyby se nic nestalo a žije si dál se svojí dcerou Laurou spokojeným životem. Pracovních nabídek a spoluprací má stále více než dost, a tak se nemusí bát, že by bez chlapa rodinu neuživila. Jednu takovou menší spoluprácičku ukázala i na fotce, na níž stojí před autem s odhaleným bříškem.

Zatímco spoustu fanoušků obdivovala Dařino dokonalé tělo, byli i tací, kteří postřehli rádoby nenápadnou reklamu, kterou na Instagramu dělají téměř všechny celebrity na různé produkty. A Dara v tomto případě dělala reklamu nejmenovanému prodejci aut. To nenechalo chladným jednoho ze zpěvaččiných sledujících. „Ahoj Darinko, hlavně zas nikoho tou károu nezabij, druhou podmínku už bys těžko zaplatila,“ napsal dotyčný štiplavý komentář.

Těmito slovy naráží na kauzu z roku 2010, kdy se zpěvaččino auto střetlo v zatáčce s protijedoucí motorkou. Třiašedesátiletý muž byl tehdy převezen do nemocnice, kde svým zraněním podlehl. Poté se kvůli smrtelné nehodě táhl dlouhý soudní spor s vdovou zesnulého. Dara nakonec vyvázla jen s podmínkou a musela zaplatit tučné odškodné.
 

Autor: bin

Diskuze