Dana Morávková si splnila další sen - 1
Zdroj: Agentura NEJ
Síly a radosti na rozdávání

Danu Morávkovou čeká na jaře náročný program! Kde bere tolik energie?

Málokterá celebrita může tvrdit, že s věkem roste i její popularita. Herečka Dana Morávková je však důkazem, že i ženy zrají jako víno. Český národ ji miluje nejen jako notoricky známou seriálovou lékařku a pracovní i obchodní nabídky se tak na ni valí ze všech stran.

8 fotek
S jarem přišlo pro Danu Morávkovou alias doktorku Zdenu Suchou z Ordinace spoustu nových příležitostí. „Nazkoušela jsem nové divadelní představení ‘Kdes to byl(a) v noci‘ v Divadle Bez zábradlí a ještě k tomu stále točím. Nejvíc se ale těším na to, až v druhé polovině března představím svou kolekci kabelek Elega by Dana M. pro jaro a léto, a jaké budou reakce zákaznic. Letos se bude poprvé představovat v Třebechovicích pod Orebem, kde se také vyrábí,“ líčí svůj program herečka.

Dana se na jarní únavu v takovém zápřahu nemůže vymlouvat, energie má na rozdávání. Její tip na dobrou náladu je až směšně jednoduchý: „Miluji humor a strašně ráda se směji. To pomáhá na všechny splíny a únavy světa!“

Svůj podíl na nekonečném přívalu energie má určitě i její milující rodina. „I když je můj pracovní program trochu nabitý, na rodinu si udělám čas vždycky. Najdeme si pár dní, kdy zmizíme a užijeme si čas jenom pro sebe,“ usmívá se populární herečka.
 

Autor: bin

Diskuze