Daniel Nekonečný - 1
Zdroj: Profimedia
Jako v pravěku

Daniela Nekonečného ošklivě pokousaly piraně: Šamanova dcera na něm prováděla podivné praktiky!

Showman a samozvaný král rozkoše Daniel Nekonečný (52) pravidelně navštěvuje šamana v amazonském pralese. Před několika týdny přišel k ošklivým zraněním a musela zakročit dokonce šamanova dcera

3 fotky
Daniel Nekonečný si prý u svého přítele šamana v panenské přírodě nechává dobíjet energii. Před několika týdny ho, během natáčení vodních záběrů pro jeho multimediální show, pokousaly dravé ryby. Opět šel hledat pomoc ke svému kamarádovi do pralesa.

Zpěváka na noze poranily piraně. Vydal se tedy za šamanem. Jeho dcera mu rány prý dolsova vylízala. "Šamanova dcera mi zranění skutečně olizovala tak, jako to dělají šelmy. Až potom přišly ke slovu bylinky a léčivé masti. Bylo to o to pikantnější, že se tak dělo téměř v objetí její poloochočené anakondy a v přítomnosti mladého jaguára, který jí s čištěním ran vydatně pomáhal," vylíčil pro server Sedmička Nekonečný.

Za šamanem prý jezdí nejméně jednou ročně. Po této návštěvě se prý vždy cítí, jako by se znovu narodil, plný energie a síly. Také v této nedotčené přírodě natáčí scenerie pro svá vystoupení. "Šaman mě oslovuje můj bratře nebo také Slunce, podle mé košile barvy sálajícího slunce. Ale o slovech to příliš není. Ani nemusíme mluvit, je to o výrazu očí, řeči těla, dotyku a objetí," popisuje.

Autor: mk

Diskuze