Dana Morávková - 1
Zdroj: Profimedia
Tajemství úspěchu

Dana Morávková prozradila, jak dělá svého manžela šťastným! Leckdo může závidět

11. 4. 2018

Hvězda seriálu ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková (46) zvládá i přes svůj velmi nabitý program myslet na svého manžela, klavíristu Petra Maláska (53). Herečka teď prozradila, jak to dělá, že jejich manželství stále tak skvěle klape.

7 fotek
Sňatek manželský už v dnešní době dávno není, co býval. Statistiky jsou hrozivé. Ukazují totiž, že každý třetí pár v České republice se nechává rozvést. A tak když je k vidění letité manželství, které je i po dlouhé době šťastní, považuje se to leckdy za zázrak. A stejným zázrakem se může pochlubit i oblíbená herečka.

„Nejsem žárlivá, což na mě můj manžel obdivuje. Vidí u kolegů, kam až žárlivost může dojít, ale já nemám důvod dělat scény. Naprosto mu věřím a nebojím se říct, že i on mě,“ prozradila deníku Šíp seriálová lékařka Zdena Suchá. manželství těchto dvou známých osobností patří totiž k jednomu nejstabilnějších v českém showbyznysu. Jaké je tedy jejich tajemství, když oba jsou navíc nesmírně pracovně vytíženi?

„My se rádi překvapujeme. Rádi plánujeme cesty bez toho, aby to ten druhý věděl. I po tolika letech chceme udělat toho druhého šťastným a to je ten zázračný elixír našeho manželství. Nemám žádný zvláštní recept než to, že se musíte o svůj protějšek starat,“ řekla Dana otevřeně. A tak pokud někdo čekal zaručený postup a recept, jak dosáhnout šťastného manželství, má smůlu. Není za tím nic jiného než snaha a zájem o druhého, jak potvrzuje sama herečka, která je šťastně vdaná už téměř 22 let.

Autor: bin

Diskuze