Dana Morávková - 8
Zdroj: Pevonia Botanica
Proč ne!

Hvězda Ordinace Dana Morávková propadla nové vášni! Co krásnou herečku naprosto dostalo?

Oblíbená herečka Dana Morávková si našla nový, trochu nevšední koníček. Lituje, že není mladší, protože by se mu mohla mnohem více věnovat a možná by to změnilo směr její kariéry. O jakou zálibu se jedná?

6 fotek
Hvězda Ordinace v Růžové zahradě Dana Morávková (45) měla ladný pohyb vždy v krvi. Od šesti let se věnovala krasobruslení a skvěle tančí. Teď pro změnu propadla baletu. Z nového koníčku je natolik nadšená, že lituje svého věku.

„Obdivuji všechny, kdo balet umí je to dřina. Já už bych si na něj v mém věku netroufla, ale být trochu mladší, tak bych ho zkusila,“ svěřila se pro Aha!.

Jak se k baletu vlastně dostala? „Oblíbila jsem si představení Slečna Julie, na kterém se hudebně podílel můj manžel,“ prozradila. Slečna Julie je pravděpodobně nejznámější hra Augusta Strindberga. Do baletní podoby ji předělal choreograf Libor Vaculík (59). Hlavní roli dokonce obsadil muzikálovou hvězdu Marka Lhotského (21).

Jetedy dost předvídatelné, že představení to bude velkolepé! A pokud vás balet moc nezajímá, tak můžete místo tance pozorovat kráskou Danu.

Autor: Beat

Diskuze