Zdroj: TV Nova
V neděli

DÁMA A KRÁL: Miroslav Donutil se pořádně zapotil u krmení divokých šelem!

V neděli večer mohou diváci TV Nova sledovat další díl seriálu Dáma a Král. Natáčení této epizody bylo plné emocí! V příběhu se objevuje celá řada zvířat, která si mnohé členy natáčecího štábu i herce dokázala získat.

Jistému zjihnutí se nedokázal ubránit ani Miroslav Donutil, jinak tvrdý chlap. Štěně, které jeho seriálová postava v tomto dílu obdrží jako dárek, s ním pěkně zacvičilo. I když se to snažil nedat najevo, výraz jeho tváře ho prozradil. A to není všechno, scénář mu též předepsal krmení divokých koček.

„Zvířata většinou hrají ve filmu či seriálu ráda. Už dobře vědí, že je potom čeká nějaká odměna,“ říká provozovatel společnosti, která zvířata do filmů a seriálů zajišťuje. Tak se zdá, že si natáčení užili kompletně všichni.

Rudolf Černý (Miroslav Donutil) si pořídil chalupu na Vysočině. Se stěhováním mu pomáhají Mladý a Milan. Hned po svém příjezdu však zjišťují, že zde došlo k vraždě rybáře. Podezření padá na jednoho z místních. Černému se to nezdá, a tak se ujímá jeho obhajoby. Z Prahy povolává i Lenku, která zdejší prostředí důvěrně zná. Spolu s Mladým a Milanem se pouštějí do pátrání a odhalují, že zájem na smrti rybáře mělo více lidí. Zjistí, kdo je skutečným vrahem?

Další epizoda seriálu Dáma a Král v neděli večer ve 20:15 na Nově!

Autor: mk

Diskuze