Anastasiya Kvitko - 1
Zdroj: Instagram
Ženské křivky vládnou světu

SEXY GALERIE: Takhle vypadá hezčí ruská verze Kim Kardashian! Tenhle zadek má miliony fanoušků

Údajně každá země má svou Kardashian. Po kontroverzním originálu toto přízvisko získalo australské vnadné sestry, které cestují jen v karavanu a fotí se v miniplavkách. Další, která se jim chce vyrovnat je ruská kráska Anastasiya Kvitko (22). Co pro to dělá?

16 fotek
Krásu slovanských žen už svět dlouho zná a zaslouženě ji oceňuje. Anastasiya Kvitko (26) si je svého půvabu a hlavně nepřehlédnutelných křivek vědoma. Ráda se fotí v co nejvíce vykrojených plavkách, podstoupila plastické operace a užívá si svůj život. A s tímhle vším obohacuje své fanoušky na síti.

Není divu, že dostala pojmenování ruská Kardashian. Ona sama je z toho překvapená a říká:"Nevím, proč se věnuje tolik pozornosti zrovna Kim Kardashian. Stejně tak nechápu, proč jsem s ní srovnávána, jsem sama sebou". A že to myslí vážně dokazuje tím, že má v plánu být ještě mnohem více populární než je samotná světoznámá Kim.

Anastasiya, jejíž velké poprsí vzbuzuje pozornost všude kudy chodí, dále vypráví: "Když mi bylo 17, všimnul si mě módní fotograf Anvar Norov a začala jsem se věnovat modelingu. To mě stále baví a o nabídky nemám nouzi. Fotografové chválí mojí bezchybnou pleť." Její sen je prorazit v Americe. Jestli se jí to podaří, to ukáže čas, nebo se spíš dřív zase pochlubí nějakou částí svého těla? Ani to není na škodu...

Autor: ham

Diskuze