Zdroj: TV Nova
Poslední záchrana

Další ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY Jiřího Pomeje! Proč musí znovu do nemocnice? Jeho otec promluvil

Osud si po padesátce připravil pro Jiřího Pomeje (53) hned několik těžkých životních zkoušek. Ani po léčbě rakoviny není zcela fit, a tak ho čeká další návštěva špitálu.

7 fotek
Poslední necelé dva roky byly pro herce Jiřího Pomeje životní ranou pod pás. Od náročné léčby rakoviny, přes soud kvůli dluhům, až ke ztrátě hlasu a rozvodu s manželkou Andreou (30), která už má jiného... Je toho zkrátka hodně, co ovlivnilo psychiku dříve veselého Jirky, takže se není co divit, že po tom všem musel vyhledat odbornou pomoc psychiatra, který by ho kromě depresí mohl dostat i z nežádoucích chutí na alkohol.

Jiří dnes žije v Praze sám, a tak se o něj nemá kdo postarat. Aby toho nebylo málo, začal mít problémy s nohou, kvůli které je nyní odkázán na chůzi o holi. Jenže to by nebyl on, kdyby si zašel z vlastní vůle k lékaři. Proto se rozhodl zasáhnout jeho otec Jiří Pomeje st.!

„Chci mít jistotu, že se s tou nohou Jirka bude léčit, a tak ho do nemocnice osobně odvezu!“ řekl podle Blesku Jiřího táta, který má pochopitelně o syna starost. Pomeje totiž začátkem příštího roku čeká natáčení, kde sice nebude muset mluvit, ale zdravé nohy se určitě hodit budou, a to i v osobním životě.

Vaše příběhy: Smůla v patách
VAŠE PŘÍBĚHY: Celý život mě provází jen smůla


 

Autor: bin

Diskuze