Karel Gott - 3
Zdroj: Profimedia / facebook
Bude lépe

DALŠÍ ZÁKROK: Karel Gott musel opět pod kudlu! Co ohrozilo Slavíkovo zdraví tentokrát?

Mistr Karel Gott (77) má opravdu pestrý rok, co se pobytu v nemocnici týká. Zpěvák musel znovu podstoupit akutní chirurgický zákrok! Sotva porazil rakovinu, musel být hospitalizován v nemocnici Na Homolce.

8 fotek
Karel Gott byl hospitalizován v pražské nemocnici Na Homolce poté, co od začátku tohoto roku řešil komplikace se zády. Mistra už několik měsíců pěkně trápila ploténka, a protože bolesti neustávaly, lékař mu řekl jasný ortel - Operace je nutná! Samy od sebe bolesti neodezní a problémy se zády by se mohly akorát jen zhoršovat.

Podle informací Blesku se Slavík snažil zákrok mermomocí utajit, a vlastně se mu to povedlo, protože ho podstoupil již v polovině minulého týdne.Nyní už je zpěvák v pořádku doma na Bertramce a po náročné operaci ho čeká delší rekonvalescence. Karel bude muset rehabilitovat, aby se vrátil zpátky do formy.

Není to poprvé, kdy Karel Gott musel podstoupit chirurgický zákrok spojený s problémy se zády. V roce 2010 byl hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích, kde podstoupil operaci krční a bederní páteře, kvůli zúženému páteřnímu kanálku a výrůstku na bederních obratlích. Tento zákrok byl komplikovanější, než ten letošní. Tak snad se Mistr brzy vrátí na pódia a jeho zdraví mu bude ještě dlouho řádně sloužit! Velkou oporou je mu manželka Ivanka a jeho dvě dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie.

Autor: bin

Diskuze