Rihanna
Zdroj: Profimedia
Módní hit nebo nevkus?

TO SE NEPOVEDLO: Rihanna šokovala módní fajnšmekry svými botami. To ji vážně nepíchá?

Každý láká pozornost jinak. Někomu stačí jeho nadání, aby o něm věděl celý svět, jinému talent nestačí, a chce si slávu přiostřit. Jaké metody volí Rihanna?

4 fotky
Přesto, že se zpěvačka s barbadoskými kořeny může pyšnit krásným hlasem, nevynechá jedinou příležitost, aby na sebe strhla veškerou možnou pozornost. Naposledy se jí to podařilo při sobotním udílení hudebních cen MusiCare Person of the Year.

Na tuto událost sice volila společenské šaty, ale obutí už snad brala z botníku poslepu! Dlouhé květované šaty s rozparkem doplnila plátěnými "converskami". Byť byly tenisky netradiční, jednoznačně k celému outfitu prostě neladily. Šaty samotné pak vypadaly jako z dílny chytré horákyně.

Rozparek měla Rihanna téměř až k rozkroku, takže si pozorný divák nemohl nevšimnout, že zpěvačka má ze spodního prádla pouze kalhotky. Rihanna už ale jednou šaty ve stylu "aby se neřeklo" oblékla. Bylo to loni na CFDA Fashion Awards, kde všem ukázala, že se rozhodně nemá za co stydět. Co chystá příště, jen lepenku přes intimní místa? Možná se poradí s Kim Kardashian...

Autor: kn

Diskuze