Karel Gott - 1
Zdroj: Profimedia
Upřímnou soustrast!

Další smutná zpráva: Karel Gott je zdrcen! Přišel o jednoho z nejbližších lidí

Jeden z nejbližších životních přátel Karla Gotta i jeho letitý osobní řidič Oldřich Havránek (†78) prohrál svůj boj s rakovinou kostí. Zemřel v pondělí ve večerních hodinách.

5 fotek
Karel Gott zrušil v sobotu svůj koncert na Slovensku, a to ze zdravotních důvodů. Lékaři mu zjistili zánět dutin a nasadili mu antibiotika. Zpěvák měl však na spěch a v nemocnici dlouho nepobyl. Hned se vydal za svým dlouholetým kamarádem Oldou Havránkem, který se léčil s rakovinou v sanatoriu.

Slavík chtěl podpořit svého blízkého kamaráda v těžké situaci, kterou sám zažil. Zřejmě tušil, že ho už vidí naposledy a přijel se s ním rozloučit. V pondělí večer kolem dvacáté hodiny Olda Havránek svůj boj s rakovinou prohrál.

„Pana Gotta tato smutná zpráva osobně velmi zasáhla. Nejdříve chce svou soustrast osobně vyjádřit rodině,“ řekla Blesku mluvčí Aneta Stolzová. Přátelství Gotta a Havránka trvalo dlouhých padesát let. Havránek Gottovi i léta dělal osobního řidiče. Navzájem se podporovali ve všech životních situacích a Olda si dokonce vzal Gottovu sestřenici Hanku.


ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: V zahraniční Tvojí tváři zazpívali největší hit mistra Gotta. Proměna se vůbec nepovedla

Autor: niž

Diskuze