Pavel Zedníček a Hanka Kousalová - 4
Zdroj: Profimedia
Z toho mrazí

SMRT u Pavla Zedníčka: V jeho domě našli mrtvolu!

O moderátorovi Pavlu Zedníčkovi (68) se poslední měsíce mluvilo v souvislosti s tragickou smrtí jeho synovce Jakuba ( †27). Ale se smrtí je spojený i jeho dům.

5 fotek
Herec a moderátor Pavel Zedníček, který nedávno oplakal náhlou smrt synovce Jakuba Zedníčka, žije s manželkou Hankou Kousalovou (54) v domě na Karlštejně. A jak je známo, s hrady bývají často spojovány historky o mrtvých a strašidlech. Tohle je ale realita. V Zedníčkově domě byla totiž nalezena mrtvola!

Smrt nalezené osoby však nastala ještě předtím, než ho herec s manželkou koupili. Místní obyvatelé o tom všichni dobře ví. „Ano, v tom domě se oběsil jeden člověk. To vám tady potvrdí každý, protože jsme malá obec, kde se všichni znají,“ prozradil deníku Aha! jeden z obyvatelů vesnice.

Po sebevraždě pak dům dlouho ležel ladem. S takovou historií o jeho koupi totiž nikdo nejevil zájem. „Pak byl dům dlouho v nabídce na prodej, případní zájemci se ale asi té předešlé tragédie báli. Protože jinak je to baráček v dobré lokalitě blízko hradu,“ dodal jeden ze sousedů. Událost je už ale stará více jak 10 let. Tehdy Zedníček dům koupil a poté nechal zvenčí i zevnitř zrekonstruovat.

Autor: bin

Diskuze