Marie Doležalová - 1
Zdroj: Instagram
Srpnový babyboom

DALŠÍ?! Saša z Comebacku se stala maminkou! Marie Doležalová má holčičku s neobvyklým jménem

Tomu se snad ani nechce věřit! Zpráva o dalším porodu je tady. Další hvězda Comebacku Marie Doležalová (31) porodila! na rozdíl ale od všech dalších známých žen, to nebylo v neděli 19. srpna, ale už 7. Herečce se porod podařilo doteď utajit!

7 fotek
Srpen 2018 se snad porody známých osobností zapíše do historie! Z téměř všech známých těhulek se v tomto letním parném měsíci staly maminky. Po Jonášovi Míši Tomešové (27), Maxmiliánovi rosničky Terezy Jandové (30) a Dorotce Kristýna Leichtové (32) je na světě další miminko slavných rodičů!

Herečka Marie Doležalová a tanečník Marek Zelinka se stali rodiči! Seriálová Saša přivedla na svět dceru, která dostala dost netradiční jméno - Alfréda. „V podolské porodnici jsme si trochu pobyli, protože bylo potřeba holčičku ještě sledovat, ale naštěstí jsme byli s nejlepší neonatologickou péčí a všem v porodnici patří obrovské poděkování. Děkujeme za péči, komunikaci a vstřícnost, kterou nám poskytli,“ prozradila herečka revue.idnes s tím, že porod dlouho tajila. Malá Alfrédka se totiž narodila už 7. srpna!

A tak Doležalová své kolegyně vlastně o necelé dva týdny předběhla! Akorát na rozdíl od nich zprávu neoznámila na žádné sociální síti. Stejně tak její partner. „Alfí je náš největší poklad, a teď už jsme všichni společně doma,“ neskrývá už svoji největší životní radost šťastná Marie.

Autor: bin

Diskuze