Jakub Štáfek, Monika Timková - 1
Zdroj: Profimedia
Láska v trockách

DALŠÍ ROZCHOD: Hvězdu seriálu Ulice Jakuba Štáfka opustila krásná přítelkyně!

Jako by se v českém showbyznysu s rozchody roztrhl pytel. Hvězdu seriálu Ulice a Specialistů Jakuba Štáfka (26) opustila jeho krásná přítelkyně Monika Timková (26)! Stojí za rozpadem jejich vztahu někdo třetí?

7 fotek
Představitele oblíbeného Matěje Jordána v seriálu Ulice měla údajně opustit jeho krásná přítelkyně Monika Timková. Zpráva o krachu jejich vztahu přišla jako blesk z čistého nebe, protože oba dva ještě donedávna působili velmi šťastným a zamilovaným dojmem. V poslední době to opravdu vypadá, že rozchody jsou v českém showbyznysu snad moderním trendem.

Jakub Štáfek tak nejspíš nezažívá zrovna nejlepší období. Rozchod s krásnou Monikou prý totiž neproběhl v dobrém. „K Monice se donesly zvláštní informace z více stran, a tak Kubu podrobila výslechu. Poté měla prásknout do stolu a říct, že chce od něj odejít,“ svěřil se s choulostivou informací Štáfkův dobrý přítel pro Expres.cz

Samotná Monika se prý k této kauze odmítá vyjadřovat. Podle všeho to ale vypadá, že za náhlým rozpadem harmonického vztahu musí být něco opravdu vážného, protože donedávna spolu tito dva ještě zamilovaně vrkali. Dokonce se objevují názory, že za celým problémem může být ještě někdo třetí. Jak se celá situace vyvine, však ukáže až čas. Do té doby nezbývá nic jiného, než oběma držet palce.

Jakub Štáfek o svých seriálových parťácích: Marek Adamczyk je slávista, o Zuzaně Kajnarové nemluvím!
ROZHOVOR: Srdce Jakuba Štáfka je pro holky zamčené

Autor: mic

Diskuze