Jakub Zedníček - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutné období

Další rána pro Pavla Zedníčka: Po smrti synovce přišly komplikace!

Jsou to teprve čtyři dny, co svět opustil mladý herec Jakub Zedníček (†27). Ten zemřel po nešťastně nehodě na dálnici D1. Zdrcující zpráva zničila celou jeho rodinu včetně slavného moderátora. Pro toho ale trápení jen tak neskončí...

4 fotky
Jakub Zedníček byl sice pouze synovcem moderátora Pavla Zedníčka (68), avšak pro něj byl Kuba jako jeho vlastní dítě. Zpráva o nešťastném úmrtí na dálnici ho proto naprosto zdrtila. Jenže je tu jeden háček, který celou situaci zase více zkomplikoval.

Herec by se rád účastnil poslední rozloučení s milovaným synovcem, jenže teď v zimě pobývá na vzdálené Floridě, a tak to má velmi složité s dopravou zpátky do Čech. „Zatím se Pavlovi nepodařilo najít dvě volná místa v letadle do Evropy. Počátkem ledna je velký zájem o cesty do Ameriky a zpět. „Sháníme nějaký let, ale je to velice těžké, vše je obsazené,“ řekla deníku Aha! Pavlova manželka Hanka Kousalová (54).

Zedníček chce mimo jiné být oporou Jakubově mamince, psycholožce Dagmar, která se po smrti jediného syna zhroutila a vzala si v práci dvoutýdenní volno. Jakub zemřel pki srážce s dodávkou, která ho smetla když vystoupil na dálnici D1 ze svého havarovaného vozu. Přechod přes vozovku v protisměru se mu stal osudným.
 

Autor: bin

Diskuze