Bill Clinton a Hillary Clinton - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Zlobiví prezidenti

GALERIE: Bill Clinton je Hillary opět nevěrný! Poražená kandidátka musí čelit pohledu na obnaženého manžela s milenkou

Neúspěšná kandidátka na prezidenta USA Hillary Clinton (69) to nemá v posledních týdnech vůbec lehké. Nejenže musí překousnout prohrané volby, teď jí navíc ale znovu potrápil i její vlastní manžel, další muž, který se mohl chlubit postem prezidenta!

8 fotek
Manželství Billa Clintona a Hillary nikdy nebylo ideální. Pár musel řešit několik skandálů, o které se ve většině zapříčinil právě Bill. Bývalá hlava Spojených států má totiž velkou zálibu v mladých ženách. Jistě s vzpomenete na jeho známou aféru se stážistkou Bílého domu Monicou Lewinskou. Prezidentův milostný poměr s toutu mladou brunetkou byl tehdy brán jako skandál století.

A je možné, že další je na cestě. Vypadá to, že se Bill neudržel ani tentokrát! Na internetu se totiž objevila fotka, na níž je nahý muž, který je až nebezpečně podobný právě Clintonovi, ve společnosti mladé a velmi obdařené blondýnky. Žádné další podrobnosti se o fotografii neví.

Ani není potvrzeno, že tím mužem je právě Bill Clinton. Z profilu se mu však velmi podobá. Hillary si tak ani po volbách neodpočine. Nejenže ji zradili voliči. Tentokrát i možná vlastní manžel. Čeká tedy rodinu Clintonových další skandál?

Autor: bk

Diskuze