Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia
Kdy tohle skončí?

DALŠÍ RÁNA pro Erbovou: „V tomhle Vladimíra lže! Mám jasné důkazy, “ tvrdí Řepka.

Napětí mezi Vlaďkou Erbovou (36) a Tomášem Řepkou (43) vrcholí! Po tom, co modelka Řepku obvinila z nezájmu o syna, se fotbalista tvrdě brání.

Mediální válka mezi modelkou Vlaďkou Erbovou a fotbalistou Tomášem Řepkou nebere konce. Nejdříve známý bouřlivák řekl, že mu Erbová zakazuje vídat jejich společného syna Marcuse, a proto chlapečka už měsíce neviděl, poté se ale Erbová v reakci na to vyjádřila, že to tak není, že pan Řepka za celé měsíce neprojevil zájem o to společného potomka vidět.

A jak to vypadá, tohle Tomáši Řepkovi pořádně, jak se říká, hnulo žlučí. Proto přes deník Blesk okamžitě reagoval zpátky. „Vladimíra lže, ale to u ní není novinka. O kontakt s Marcusem se snažím systematicky měsíce. Je mi to upíráno. V mém mobilu jsou takových důkazů, zpráv bez odezvy, desítky. A mám na to i spoustu svědků.“

Všechny tyto problémy, které mu modelka způsobuje, přisuzuje jedné věci. Myslí si, že mu vadí to, že si Tomáš našel jinou, moderátorku Kateřinu Kristelovou (37). „Vladěna by se měla starat o práci, děti, a ne o mě, můj vztah a pomstu. Zlo přináší jenom zlo. Ale s jejím prvním manželem to bylo jako přes kopírák, akorát neměl tak známé jméno,“ obul se i do Vlaďčina prvního manželství. Nezbývá než zase čekat, s čím tentokrát přijde ona... Jakého kostlivce ve skříni asi vytáhne Vlaďka Erbová na Tomáše Řepku. Nebo, že by svoji munici už vystřílela? Uvidíme!

Autor: bin

Diskuze