Zdroj: Prásk!
Další mimi

Další oslavy v královské rodině: Porodila sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton!

17. 10. 2018

Další blízký člen královské rodiny přispěl radostnou zprávou! Zatímco vévodkyně Meghan (37) oznámila těhotenství, sestra vévodkyně Kate (36) Pippa (35) se stala maminkou. Je to holka, nebo kluk?

8 fotek
Svatby, těhotenství, porody... A pořád dokola! Tak takhle to poslední roky vypadá v královské rodině. A velkou zásluhu na tom má vévodkyně Kata a její rodina. Po třech dětech konečně může říct, že je i teta! Sestra Pippa, která byla v roce 2011 na královské svatbě Kate a Williama obdivována za dokonalý zadeček, je konečně maminkou.

Pippě a jejímu miliardářskému manželovi Jamesi Matthewsovi se narodil v nemocnici St. Mary v Londýně syn. Podle informací deníku Daily Mail chlapeček po porodu vážil slušných 3,88 kilo. Jméno ale novopečení rodiče zatím neprozradili.

Miminko přišlo na svět v pondělí ve 13,58. George (5), Charlotte (3) a Louise (6 měsíců) tak mají prvního bratrance. Díky princi Harrymu (34) a jeho krásné Meghan se ale tento skromný počet už brzy rozšíří. Na páteční svatbě princezny Eugenie oznámili Meghanino těhotenství, a tak se na další miminko v britské monarchie mohou všichni těšit přibližně někdy v dubnu příštího roku.

Zadeček Pippy Middletonové je podvod!
Další královský potomek na cestě: Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají první dítě!

Autor: bin

Diskuze