Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
Zdroj: Policie, Instagram
Smutná událost

DALŠÍ ONLINE NEHODA: Opilá dívka (18) vysílala, jak zabila mladší sestru! (†14) VIDEO jen pro silné povahy

První červencový týden otřásla internetem zpráva o online nehodě dvou dívek na Mostecku. S koncem měsíce je tu ale další nešťastná nehoda, kterou dívka natáčela online. Při ní zabila svou sestru!

Případ smrti dívky během nehody vysílané onlne se tentokrát neodehrál na území České republiky. I tak ale nenechává nikoho chladným. V tomto případě totiž šlo o vraždu vlastní sestry. Teprve osmnáctiletá dívka řídila opilá a to se její o čtyři roky mladší sestře stalo osudným.

Obdulia Sanchez jela se svojí sestrou Jacqueline a kamarádkou Manuelou autem v Kalifornii ve městě Los Banos. Obě v autě seděly na zadním sedadle a Obdulia řídila. Protože ale byla řidička opilá, po chvíli nezvládla řízení a sjela ze silnice. Pak narazila do plotu, což mělo fatální následky. Sestra opilé Obdulie i Manuela vytěly zadním oknem z auta ven. Dívky sestra byla ale na místě mrtvá. S pomocí Manuely vytáhla bezvládné tělo od auta na pole a natáčí dění dál. „Zabila jsem svoji sestru, ale je mi to jedno. Půjdu do vězení, ale je mi to jedno. Promiň, zlato,“ křičí.

Potom se otřesená opilá dívka pokouší svoji sestru vzbudit. Už podle zranění hlavy je téměř jasné, že tohle Jacqueline nemohla přežít.„Prober se, zlato. Je mi to ku*evsky líto, zlato. Nechtěla jsem tě zabít, zlato,“ řve dál nepříčetná dívka. Video vysílala celou dobu online na Instagramu. Nyní je ve vazbě a čeká na soud. Podle ABC7 je obviněna ze zabití a řízením pod vlivem alkoholu. CELÉ VIDEO Z NEHODY NAJDETE ZDE.

Autor: bin

Diskuze