Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Hloupý čin

Vlaďka Erbová opět čelí útokům na svou osobu: Objevil se její falešný online deník

Není to tak dávno, co Vlaďka Erbová (36) podávala trestní oznámení na policii kvůli falešnému pornoinzerátu. Nyní někdo pro změnu založil falešnou Facebook stránku, kam psal šílené nechutnosti. Kdo za tím stojí?

9 fotek
Vlaďka Erbová (36) už z toho všeho musí být opravdu pořádně vyčerpaná. Není tomu tak dávno, co podávala trestní oznámení na policii za to, že někdo umístil její fotografie i s kontaktem na erotické stránky. Hlavními podezřelými jsou v tomto případě dle policie její bývalý partner Tomáš Řepka a jeho nynější přítelkyně Kateřina Kristelová.

Aby toho nebylo málo, nyní někdo na sociální síti založil falešnou stránku a napsal na něj zpověď plnou nechutností ve jméně Vlaďky Erbové. Stránka je nazvaná 13. komnata Vladimíry z Mostu a je plná urážek, tvrzení o zanedbání péče o její dvě děti, pomluvách o milencích a podobně. „O stránkách vím a minulý týden jsem byla podat trestní oznámení na neznámého pachatele,“ řekla Erbová Blesku.

„Všechno jsou to události posledních měsíců. Žádné podobné útoky vůči mé osobě se neděly ani za mého prvního a druhého manželství, ani po rozvodech. Už to samo o sobě je zvláštní. Nebudu nikoho osočovat, ani jmenovat. Mám samozřejmě svůj názor, ale jsem přesvědčena, že Policie České republiky celou věc prošetří, popř. vznese obvinění na základě důkazů,“ svěřila se dál.

Dokonce je zde zmínka o rozchodu Rytmuse s Darou Rolins. Rapper by měl být podle autora stránky modelčinou další "obětí". „Snahou administrátora nebo administrátorky této stránky je opět poškození mého mediálního obrazu, a abych vypadala nejen před veřejností, ale i před potencionálními obchodními partnery jako ta nejhorší matka a obecně člověk s pochybnou pověstí. Já se ale nenechám nějakou třetí osobou zastrašovat nebo ovlivňovat. Mám naštěstí zdravé, spokojené děti, milujícího partnera, přátele a rodinu. A protože si opravdu nemyslím, že by podobné útoky měly komukoliv procházet, předala jsem celou věc policii a své právní zástupkyni,“ dodala Erbová.

Autor: mk

Diskuze