Kristýna Leichtová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Plodná neděle

DALŠÍ MIMČO: Hvězda Comebacku Kristýna Leichtová porodila! Pohlaví i jméno dítěte prozradila až babička

20. 8. 2018

Neděle 19. srpna byla magická pro všechny slavné maminky, které byly na pokraji očekávání! Od nedělního večera je tak další novopečenou maminkou hvězda sitcomu Comeback Kristýna Leichtová (32).

7 fotek
„Alena, Jaroslav, Irena a Míša mají od 20:36 19. 8. 2018 společnou velkou věc. Stali se prarodiči!“ napsala podle Extra.cz na sociální síť stručně Leichtová, a tím světu oznámila radostnou novinu - v neděli se stala maminkou! Stejně jako novácká rosnička Tereza Jandová (30) a bývalá hvězda Ulice Míša Tomešová (27).

Na rozdíl od známých kolegyň ale o své největší životní roli neprozradila, a tak sice všichni gratulovali k přírůstku do rodiny, jenže nikdo nevěděl, jestli se narodila kluk, nebo holka, a tím logicky ani to, jak se dítě jmenuje.

„Jsem babička! Stínová! No a co? Miluju Dorotku!!!! Kristýnka a Vojta jsou rodiče. Jupiiiiiii!“ napsala si na svůj Facebook Ilona Leichtová, hereččina nevlastní matka, čímž prozradila, že se šťastnému páru narodila holčička a dostala půvabné jméno Dorotka!

Herečka otěhotněla s režisérem Vojtěchem Štěpánkem a pohlaví miminka celou dobu neprozradila. Pro veřejnost to tak bylo tajemství až do poslední chvíle. Důležité ale je, že jsou obě zdravé a rodina nemůže být na holky pyšnější!
 

Autor: bin

Diskuze