Panika a strach

VIDEO JAK Z HORORU: Běželi lesem, když v tom se za nimi vynořil šílený klaun s nožem!

Představte si, že běžíte lesem a najednou za vámi vyběhne vyšinutý klaun a chce vás zabít! Tak přesně tohle se stalo dvěma mužům... Boj o život natočili na telefonm podívejte se na děsivé video!

Nejznámějším klaunem zabijákem v dějinách je John Wayne Gacy, který v Chicagu zabil a znásilnil 33 mladých chlapců. Oproti ostatním vrahům byl úspěšný podnikatel. Ve volném čase si přivydělával jako klaun. Své oběti omračoval a poté mučil, znásilňoval a zabíjel.

Ušetřil jen dvě oběti Roberta Donnellyho a Jeffreyho Rignalla, které oba propustil s tím, že jestli půjdou na policii, tak si je najde. Nedbali a šli, ale byli odmítnuti s tím, že je to tvrzení proti tvrzení. Klaun tak vraždil vesele dál až do doby, kdy bylo u něj ve sklepě nalezeno 33 mrtvých těl. Za své odporné činy byl popraven smrtící injekcí. Poslední vteřiny jeho života lidé odpočítávali jako ohňostroj. Poslední Waynova slova byla ,,Polibte mi p.del“.

Nyní však k aktuální události... Chase Prior a Patrick Williams spolu byli běhat, jako to dělají každý den. V sobotu si ale během běhu všimli něčeho divného. Na dřevěném mostě stála postava klauna a podivně se hýbala. Dvojice nechápala, co klaun na mostě dělá. Široko daleko nikdo nebyl. Tak na klauna zvědavě zavolali. To ale ještě netušili, co se stane...

Klaun se otočil a běžci uviděli, že drží nůž! Dali se na útěk, ale klaun je pronásledoval. Video bylo přerušeno, když jim byl šílenec v patách. Jestli šlo o brutálního vraha ve zvráceném převleku ve stylu "To" od Stephena Kinga, nebo jen o hodně hloupý vtip, se tak dá pouze hádat!

Autor: Beat

Diskuze