Yvetta Blanarovičová - 2
Zdroj: Martin Mithofer
Hot News Komu velká voda znepříjemňuje život?

Další celebrita bojuje s povodněmi: Yvettě Blanarovičové voda ničí bydlení

Yvettě Blanarovičové letošní povodně, se kterými se Česko momentálně potýká, přidělávají velké starosti. Herečka se stala jednou z obětí, kterým voda poničila domov. Víme, co se stalo!

Herečka Yvetta Blanarovičová se objevila na tiskové konferenci k soutěži Muž roku 2013, kde usedne v porotě. Do kavárny v centru Prahy však dorazila se zpožděním a lehce ustaraným výrazem. "Omlouvám se za zpoždění, ale bohužel i já bojuji s povodněmi. Voda si našla cestu přes střechu. Po několika dnech neustálého pršení nacházím fleky a díky tomu, že mám po celém bytě parkety, to není nic příjemného. Mám s tím starosti," svěřila se Yvetta.

Yvetta Blanarovičová, Muž roku

I tak se Blanarovičová zachovala jako profesionálka, ihned se chopila mikrofonu a vyzpovídala jednoho z finalistů. "Pomoc nepotřebuji, mám mladého a šikovného syna," reagovala na nabídku od moderátorky Evy Decastelo. Blanarovičová není jediná z českých celebrit, která bojuje s povodněmi. Vendule Svobodové velká voda zatopila oba domy v Říčanech. Rodiče zpěvačky Lucie Vondráčkové museli být evakuováni.

Yvetta Blanarovičová, Muž roku

Autor: bar

Diskuze