Dalibor Janda
Zdroj: Profimedia
To je hrozné

Dalibora Jandu život nešetří: Tragická smrt jeho blízkých!

Zpěvák Dalibor Janda (64) to měl v životě dost těžké. Smrt mnoha blízkých ho v životě velmi zasáhla. Dokonce i přímo na vlastním koncertě....

4 fotky
Zpěvák Dalibor Janda to v životě neměl lehké. Musel se vyrovnat se smrtí mnoha blízkých. V pouhých 21 letech se v roce 2003 zabil jeho syn, který skočil z Nuselského mostu. Důvod jeho sebevraždy nebyl dodnes objasněn.

V roce 1975 přišel také o kamarádku, o jejíž smrti se dozvěděl během jednoho ze svých koncertů, který i přes to jako správný profík dohrál bez toho, aby na něm fanoušci něco poznali. „Hráli jsme s kapelou v Moravě. Byla tam i moje kamarádka, opila se a šla se vykoupat. Alkohol se stal jejím smrtícím lékem a utopila se,“ řekl po letech deníku Aha! zpěvák, který se proslavil hity jako Hurikán nebo Kde jsi?.

Aby toho nebylo málo, přišel Janda také o dva kamarády během vojenské služby. Jedné byl postřelen a druhý zemřel tak trochu vlastním přičiněním a velmi drastickým způsobem. „Když jsme házeli naostro, odjistil granát, zpanikařil a byl z toho smrťák,“ promluvil o nešťastné příhodě Janda.

Krušné chvíle ale už jsou nad za ním. Radost mu nyní dělá především jeho dcera Jiřina Anna Jandová (29), která se rozhodla jít ve zpěvákově šlépějích a vydala se na dráhu muzikantky. Od roku 2007 vystupuje se svým otcem a v roce 2008 spatřil světlo světa její první singl Romantic rock.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
VÁŠ PŘÍBĚH: Vytouženého muže mi sebrala smrt!

Autor: mk

Diskuze