Zdroj: Instagram
Ooo...

Dalibor Slepčík ze SuperStar opět válí: Dokonale přezpíval hit známého zpěváka! VIDEO

13. 12. 2017

Už jsou to dva roky, co Dalibor Slepčík (17) ohromil všechna dívčí srdce v soutěži Československá SuperStar. Ani dneska ale neusíná na vavřínech a zpívá vesele dál!

Dalibor Slepčík spolu se svou starší a stejně nadanou sestrou Sabinou Slepčíkovou (24) zazářili v pěvecké show SuperStar. Patrně patřili k nejvýraznější dvojici poslední řady, a tak není divu, že Dalibor, ze kterého roste pořádný kus chlapa, si i nadále statečně drží svojí fanynkovskou základnu.

Proto když jednou za čas tenhle fešák přidá na sociální síť svoji fotku, nebo nedej Bože video, ve kterém zpívá, holky se mohou zbláznit! Když svůj zpěv ještě navíc doprovází hrou na kytaru, je to o to procítěnější.

Tentokrát se mladý zpěvák pochlubil částí z nového singlu Bruna Marse. Podívejte se, jak mu procítěný hit Versace On The Floor sedl!

Stejně tak jsou ale Vánoce, a tak Dalibor nezapomněl ani v tento čas na své fanoušky! Už v loňském roce vydal svůj první singl, a to rovnou s vánočním názvem Kouzlo bílejch rán, který aktuálně míří i do rádií a na Youtube má zatím kolem půl milionu zhlédnutí!

Píseň pro Dalibora složila jeho učitelka hudební výchovy Jana Ivanová. Díky jí, je tenhle hit na světě, a tak si ho můžete poslechnout i vy! Podívejte se na video jedné z nejmladších hvězd poslední odvysílané řady SuperStar!

Autor: bin

Diskuze