Přehnaná kritika

Dalibor Janda naštval fanoušky jedinou FOTKOU: Mít radost ze smrti někoho jiného? komentovali

Zpěvák Dalibor Janda (65) zveřejnil na Facebooku fotku, která pobouřila mnoho jeho fanoušků. "Mít radost ze smrti někoho jiného? Úplně zbytečná smrt," zněl jeden z komentářů.

3 fotky
Dalibor Janda přidal na Facebook fotku, kde pózuje před spoustou mrtvých ptáků a divokou zvěří. V popisku stojí: "Právě jsem se vrátil z honu. Co střela, to zásah.Tak vám zasílám ukázku." Mnohé fanoušky to však velmi pobouřilo a snímek začali okamžitě komentovat.

Tolik reakcí snad ještě žádný Jandův post na jeho facebookové stránce nezaznamenal. A těch negativních už vůbec ne. " Po tomhle už si moc neškrtnete, bych tak řekla. Tohle je opravdu šílená fotka. Mít radost ze smrti někoho jiného? Úplně zbytečná smrt. Spí se vám dobře? Já za sebe už ani jednu písničku od tohoto zpěváka," napsala například uživatelka Facebooku jménem Šárka.

Lidé jeho pokus o vtipný příspěvek vůbec nepochopili. "Dalibore, miluji tvé písničky, ale toto se mi ani trochu nelíbí," zní další z dlouhé řady komentářů. "Tak s tímto bych se asi nechválila. Je mi těch zvířat líto. Fotit se s tolika mrtvolkama," přidává se další. Někteří dokonce zacházejí do extrémů. "Jste hnusný vrah," napsala například Lenka.

Našli se ale lidé, kteří humor Dalibora Jandy pochopili a postavili se za něj. "No tedy! Nejen, že krásně zpívá, ale také mušku má přesnou. Čím nás ještě překvapíš???" zněl například jeden komentář, který se do Jandy na rozdíl od většiny nenavážel.

Všechny negativní reakce o tom, že je tento počin smutný, brutální či nechutný, způsobily, že se nakonec ke snímku vyjádřil i samotný zpěvák. "Na vysvětlení, přátelé, doufám, že jste snad rozeznali, že jde o žert a že jsem pouze navštívil restauraci, kde se chystala tombola na ples," napsal.

Los existuje od nepaměti a na plesy do tombol, nejen těch mysliveckých, odjakživa patřili mrtví bažanti a jiná divoká zvěř. Vycpaných trofejí z lovů jsou i plné zámky, kam se lidé chodí na tyto exponáty dívat dokonce za peníze. Někteří zkrátka zpěvákův záměr nepochopili a postavili se k fotografii tak, jakoby nikdy v životě nejedli maso a jakoby byly hony nenormální. Vždyť i z pohádky o Popelce si všichni pamatují tu slavnou scénu na honu, a každé Vánoce se na ni dívají znovu a znovu.

Ve videu výše si můžete připomenout Dalibora Jandu v pořadu na Baru, kde prozradil, proč ho Karel Gott nemusí.

Autor: mk

Diskuze