Dakota Johnson - 1
Zdroj: Profimedia
Stará mladá Dakota...

FOTO: Dakota Johnson zklamala fanoušky ve Španělsku! Na premiéře tentokrát předvedla totální nevkus

Když se herečka Dakota Johnson objevila na oficiální premiéře filmu Padesát odstínů temnoty, která se konala v Los Angeles, nikdo z ní nemohl spustit oči. Tentokrát se ale zjevila na premiéře konající se v Madridu v naprosto nevhodném hábitu. Podívejte se!

7 fotek
Co to? Na premiéře druhého dílu ze série Padesát odstínů, která se konala v Los Angeles, všechny Dakota uchvátila svými sexy šatičkami s obrovským výstřihem. A teď? Na premiéru ve španělském Madridu dorazila v otřesném hábitu, který vypadal jako šaty po babičce a navíc natěšeným fanouškům neukázal kromě nevkusných volánů vůbec nic.

Dakota je krásná a velmi přitažlivá žena. Nicméně její poslední premiérový outfit jí opravdu moc nelichotil. Navíc se k povaze filmu absolutně nehodil. Zato ten první ano. Fanoušci z celého Španělska se tak těšili na odhalenou sexy Dakotu, ale herečka jim tentokrát tento pohled nedopřála.

Vzhledem k tomu, jak většina médií reagovala na její až příliš odhalený dekolt, je dost možné, že se herečka zalekla a pro tentokrát tedy zvolila trochu usedlejší šaty. Naštěstí je Dakota vskutku výjimečně krásná žena, které by to slušelo i v pytli, a tak celou tuhle volánovou katastrofu zachránila svým jedinečným úsměvem.

Autor: mic

Diskuze