Dakota Johnson - 1
To je pokoukáníčko

Padesát odstínů temnoty mělo konečně premiéru! Odhalená Dakota Johnson uchvátila nejen pana Greye

Film Padesát odstínů šedi se dočkal dalšího dílu. Nyní pod názvem Padesát odstínů temnoty a svou premiéru si odbyl v Ace Hotelu v Los Angeles. Nechyběla krásná herečka Dakota Johnson (27), která na sebe opět strhla pozornost. Podívejte se na její sexy šaty!

5 fotek
Pokud vás uchvátil tento typ filmu, jistě si ještě pamatujete první díl. Ten byl o sexuchtivém násilníkovi Greyovi, který měl poněkud zvláštní choutky. Mladičká milenka Anastásie ho následně zdrcená opustila.

Druhý díl se oproti jedničce trochu změnil. Děj nebude jen o sexu, ale do děje vstoupí více osob a bude to napínavé. Grey udělá vše proto, aby dívku získal zpět. Ta se nechá přemluvit a zažije nejkrásnější období v životě. Bohužel, jak to tak bývá, se to všem líbit nebude. Po Anastásii začne toužit její nový šéf, a to si horkokrevný Grey jen tak nenechá líbit. Ani ona se nevyhne žárlení. V jejím životě se objeví přítelova bývalá milenka, která se nehodlá vzdát jeho násilnické stránky.

Česká premiéra je plánovaná až na Valentýna, avšak svou oficiální premiéru si už odbyla v Los Angeles. A představitelka Anastasie Dakota Johnson se oblékla více než příznačně. Vyrazila v jemných splývavých dlouhých šatech s obrovským výstřihem. V tomto modelu opravdu podprsenka neměla své místo. A tak mnoho očí sledovalo, zda přece jen krásné herečce nevykoukne něco víc. Jenže chyba, herečka si vše ohlídala a velmi jí to slušelo. Podívejte se do galerie!

Autor: ham

Diskuze