Dagmara Przybysz - 1
Zdroj: facebook.com
Chudák holka

Dagmaru (†16) našli mrtvou na školních záchodech. Za krutou smrtí stojí jediná věta!

Dagmaře bylo teprve šestnáct let a měla celý život před sebou. Jenže kvůli škole, kterou navštěvovala, její mladý život předčasně vyhasl. Jedna věta ji trápila víc, než si kdo uměl představit.

7 fotek
Dagmara Przybysz žila ve Velké Británii. Celý problém ale byl v tom, že dívka pocházela původem z Polska a to jí její spolužáci nemohli odpustit. Stala se proto terčem šikany. Podle britského deníku The Telegraph dívka prožívala obrovské trápení, a tak se jednoho dne oběsila na školních záchodech.

Spolužáci jí často nadávali: „Jsi jen hloupá Polka, táhni odkud jsi přišla!“ To dívka špatně nesla a nejhorší je, že rodiče to celou dobu věděli a ač přemýšleli, jak dívce pomoct, nic se situací nedělali. Dagmara tak dál čelila rasistickým urážkám a její přítel Lewis vypověděl, že ji to velmi trápilo.

Škola se ale domnívá, že za dívčinou smrtí není jen šikana ze strany spolužáků. Dokonce výchovná poradkyně vznesla nepřímé obvinění, kdy se podle očitých svědků stávalo, že Dagmara i její sestra chodily do školy rozrušené a Dagmara přišla jednou i s boulí na hlavě s tím, že se matka rozzlobila kvůli ztracenému telefonu. Případ se tak stále vyšetřuje a není vyloučené, že za dívčiným zoufalým činem může stát i chování jejích rodičů.

Autor: bin

Diskuze