Dáda Patrasová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Dobře to dopadlo

SEBEVRAŽDA Dády Patrasové: Zachránil ji italský přítel!

Období, kdy se provalila nevěra Felixe Slováčka (74) s jeho o dost mladší milenkou Lucií Gelemovou (34) patřilo pro Dagmar Patrasovou (61) mezi její nejhorší v životě. Dlouho však na sobě nedávala nic znát, ale až nyní na světlo světa přicházejí děsivé pravdy o tom, jak se cítila. Dokonce byla ve hře i sebevražda...

7 fotek
Oblíbená zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová totiž stále věřila, že i po několika letech bezedných nocí a trápení se jejich život vrátí do původního stavu. I když se říká, že naděje přichází poslední, nakonec ani jí se nedočkala. „V tu dobu jsem byla na největším dně, jaké si kdo může představit. Denně jsem brečela, byla pořád sama a smiřovala se s tím, že všechno, pro co jsem žila, najednou není. Bylo to moc těžké a nerada na to vzpomínám. Měla jsem jen ty nejčernější myšlenky," svěřila se pro magazín Sedmička.

Bylo jí tak těžko, že východisko viděla jen v jediném aktu - v sebevraždě. „Bylo toho strašně moc. To ponížení, jakého jsem se od Felixe dočkala.. Neměla jsem na nic chuť, nic mě nebavilo. Bála jsem se o budoucnost. Nežila jsem, jen přežívala. V tu chvíli přemýšlíte jinak," snažila se vysvětlit své pocity.

A tak se dá říct, že italský kamarád Vito z dávné minulosti se objevil za pět minut dvanáct. Jejich opětovné setkání způsobilo, že Dáda opět získala chuť do života a jiskru do oka. „Samozřejmě, že dens už vidím věci s odstupem a mám na to jiný názor. Ale já tehdy byla hrozně zoufalá," dodala. Tak přejeme hodně sil a lásky!
 

Autor: ham

Diskuze