Překvapivé přiznání

Dáda Patrasová tři týdny po nehodě prolomila mlčení: Ano, pila jsem, a hodně!

Druhý svátek vánoční nebyl pro Dádu Patrasovou (62) zrovna šťastným. Kousek od domova měla dopravní nehodu, a navíc řídila opilá. Doteď ale tvrdila, že to není pravda. Tak jak to teda bylo?

7 fotek
Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová zvedla národ ze židle, když se do médií dostala zpráva o dopravní nehodě, kterou měla se svým vozem na pražských Vinohradech jenom pár set metrů od domova. Po minutě řízení se na křižovatce střetla s protijedoucím vozem. A jak se po příjezdu policie a dechové zkoušce ukázalo, před jízdou požila značné množství alkoholu.

Patrasová ale televizi Nova zprávu o řízení v opilosti vyvracela. „Já jsem žádný alkohol nepila,“ sdělila televizi Nova Patrasová. „Den předtím jsme pili u dcery víno a to je celý. Vůbec nevím, o co vám jde. Prostě ne. Nepila jsem. Nic,“ tvrdila šokovaná herečka.

S odstupem času se ale rozhodla promluvit a kápnout božskou. „Ano, pila jsem. A přiznávám, že jsem pila hodně,“ přiznala Dáda pro deník Sedmička s tím, že jí bylo po Štědrém dni smutno, a tak jejím jediným společníkem byl právě alkohol. „Byla to jedna z největších pitomostí, které jsem v životě udělala. Nevím, jak mě mohlo napadnout řídit po flámu,“ zpytovala svědomí herečka.

Viníkem nehody je však údajně řidič druhého vozu, který chtěl z místa nehody ujet. Nebyl totiž českým občanem a protože neměl povolení k pobytu, byl mezinárodně hledaný a neměl ani oprávnění řídit firemní vůz, z přivolání policie nejspíš radost rozhodně neměl.

Autor: bin

Diskuze