Dáda Patrasová, Jiří Pomeje
Zdroj: Profimedia
Důvod je jasný

Dáda Patrasová se s Pomejem rozloučit nedorazila. Řekla, proč!

Hvězda dětských srdcí Dáda Patrasová (62) si byla velmi blízká se zesnulým Jiřím Pomeje (†54). Jeho smrt ji velmi zasáhla. Na pohřeb však nepřišla. Prozradila proč.

10 fotek
Ve středu odpoledne se v Českých Budějovicích konalo poslední rozloučení s hercem, dabérem a producentem Jiřím Pomeje. Někteří jeho kamarádi se ho však nezúčastnili. Mezi nimi i herečka Dáda Patrasová.

Tu jeho smrt velmi zasáhla. Myslí si ale, že by smuteční obřad nezvládla. „Nemůžu jet na pohřeb, vím, že bych to nezvládla. Myslím, že bych se tam složila,“ svěřila se Dáda deníku Aha! před Pomejeho středečním pohřbem.

S Jirkou ji pojilo dlouholeté přátelství. Často se setkávali na různých akcích a večírcích. „Naposledy jsem ho viděla v půlce loňského roku, to už byl v hodně špatném stavu,“ zavzpomínala Dáda na jejich poslední setkání. Tehdy se Jiřímu vrátila rakovina a herečka se mu snažila dodat sílu.

„Jirka na tom byl psychicky tak špatně, že bych mu nevyčítala, že pil. Sama vím, že když je člověku úzko, tak to může řešit tímto způsobem,“ rozpovídala se dál herečka, která měla sama nedávno problémy s alkoholem a mezi vánočními svátky kvůli tomuto nešvaru způsobila autonehodu.

Pití alkoholu stres nezmírní, naopak
Opilá trapka nebo vždy za dámu? Jak zvládnout alkohol a netrhnout si na večírku ostudu

Autor: mk

Diskuze