Konečný verdikt

JE TO TADY: Soud potrestal Dádu Patrasovou za řízení v opilosti!

Od vánoční bouračky Dády Patrasové (62) se horlivě spekulovalo o tom, že ji za řízení pod vlivem alkoholu hrozí až tři roky za mřížemi. Netrvalo dlouho a herečka zná verdikt soudu! Jaký je?

7 fotek
26. prosince 2018 měla Dáda Patrasová namířeno do divadla na představení, když jen pár stovek metrů od svého domu nabourala a střetla se s protijedoucím vozidlem. A i když se nikomu nic nestalo, bylo jasné, že z toho bude pořádný průšvih, protože během dechové zkoušky bylo u herečky krátce po nehodě zjištěno 2,5 promile alkoholu v krvi.

Od té doby se neřešilo nic jiného, než co s Dádou bude dál. Že přijde o řidičák, bylo vlastně jasné. Pak se ale veřejností šířila zpráva, že herečce kromě toho také hrozí až tři roky za mřížemi, což by bylo pro ni i její kariéru jistě fatální. Nakonec to však není tak hrozné. Dáda sedět nepůjde! I tak jí ale trest jistě nikdo nezávidí...

Herečka totiž dostala kromě rok a půl trvajícího zákazu řízení také pěkně tučnou pokutu. „Tak sto padesát tisíc hodně zabolí, ale ten řidičák? To je hrůza. Na autě jsem celý život závislá,“ uvedla pro Blesk Dáda s tím, že má na sebe vztek. Pokuta ve výši 150 tisíc korun není to, co ji tolik trápí, jako fakt, že se bude muset na další rok a půl v řízení spolehnout na jiné, nebo v krajním případě cestovat MHD.

Po třech hodinách řízení chybujeme jako opilí
Řidičky zbystřete! Tahle rizika podstupujete při telefonování, kouření nebo poslechu rádia za volantem

Autor: bin

Diskuze