Dáda Patrasová a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Jak romantické

Dáda Patrasová dostala od Felixe nečekaný dárek k Valentýnu! Proběhlo to v koupelně

Herečka Dagmar Patrasová (61) a saxofonista Felix Slováček (74) plní svými slovními přestřelkami a obviněními bulvární plátky den co den. O to více šokující je, že herečka dostala od manžela dárek k Valentýnu! A to dost zvláštní.

8 fotek
Dagmar Patrasová a Felix Slováček už spolu sice oficiálně nežijí, přesto jsou stále manželé a mají společný dům v pražských Vršovicích. V jeho suterénu totiž sídlí jejich společná agentura, a tak se vídají převážně tam kvůli práci. Na Valentýna ale Slováček udělal výjimku.

I přes jejich odloučení a fakt, že má každý svého partnera, rozhodl se Slováček Dádu obdarovat. Dárek to ale příliš romantický nebyl. Zatímco loni dostala jahody v srdíčku, letos Felix přišel s balením vitaminů. A kvůli dárku se výjimečně odebral do vyšších pater jejich společného domu. „Dal mi je v koupelně,“ přiznala Dáda Blesku.

Vypadá to, že Felixovi Dáda stále není ukradená a i přesto, že se na ni zlobí kvůli údajným lžím, má ji stále rád a záleží mu na jejím zdraví. Vitaminy srdce nejsou vrcholem romantiky, ale praktický dárek to rozhodně je. Zvlášť v tomto období, kdy v Česku řádí chřipková epidemie. A co dala Felixovi Dáda? Prý ji vůbec nenapadlo, že by mu měla něco dávat. Na Valentýna patrně více myslela na svého italského přítele Vita.
 

Autor: bin

Diskuze