Nový styl

Dáda jako hvězda Instagramu: Konec vyretušovaných selfíček! Patrasová udává nový směr

Dagmar Patrasová je instagramový guru. Tedy alespoň podle reakcí lidí pod video kolážemi, které poslední dobou přidává. Jedna polovina její příspěvky chválí, druhá si z nich utahuje.

7 fotek
Dádin Instagram nikdy nebyl profilem roku. Je na něm jedno šíleně vyretušované selfíčko vedle druhého. Režim krásy Dádě moc nepřidává. Naopak jí na většině fotek deformuje obličej a nepřirozeně vyhlazuje tvář.

Po nehodě, kdy Dagmar Patrasová řídila opilá, se chvíli na sociální síti odmlčela. Nyní je však zase aktivní a přišla s novou várkou příspěvků. nepěkná selfíčka vyměnila za krátká videa s fotkami, kolážemi a hudbou. Tento nápad prý pochází z hlavy jejího italského přítele.

„Dádo, jestli budete pokračovat v tvorbě těchto úžasných videí, tak za chvíli přijdou všichni video makers o práci!“ píše jeden z fanoušků. „Vy jste žena nevídaných schopností!“ píše další. Jiný se přidává: "Dádo děláte taková krásná videa i na zakázku?" Těžko říct, zda jde opravdu o slova obdivu, nebo výsměch.

Dádě Patrasové je však 62 let a nikdo od ní nemůže čekat žádné zázraky, co se střihu videa či koláží týče. Ve svém věku zvládá technologie dobře. Nutno podotknut, že mnoho jejích vrstevnic nezvládá ani Facebook. Některé jsou rády, že odešlou e-mail.

 

Autor: mk

Diskuze