Ho ho ho...

Dáda a Felix opět spolu kvůli dceři Aničce! Tohle budou opravdu veselé Vánoce

Dagmar Patrasová (61) a Felix Slováček (75) už dlouho žijí odděleně. Kvůli svým dětem jsou však ochotni udělat výjimku. Například kvůli vánočním svátkům. Dcera Anička Slováčková (23) má totiž letos pořádné překvapení!

8 fotek
Ačkoliv by si každý byl téměř jistý tím, že Dáda oslaví svátky s italským milencem Vitem a Felix zase s výtvarníci Lucií Gelemovou (35), není tomu úplně tak. Letos se totiž rozhodla rodina strávit Vánoce pohromadě, a tak se u štědrovečerní večeře sejde netradiční sestava.

Kromě Dády a Felixe by s Aničkou měl oslavit Štědrý večer i její nový přítel, se kterým je už téměř rok. Před veřejností ho sice tají, ale rodiče ho už stihli dobře poznat.

„Už mám všechno hotové, stromeček ozdobený, světýlka rozvěšený a dárky nakoupené, tak je blbost být jinde. Akorát letos jsem stihla upéct jen jeden druh cukroví a zbytek si nakoupila od babičky mé kolegyně Kamily Nývltové. Ale štědrovečerní večeře bude v mé režii. Tradiční – řízky, bramborový salát a ještě pár delikates, co máme rádi,“ prozradila deníku Aha! Anička.

Nezodpovězenou otázkou ale zůstává, kde bude 24. prosince Lucie Gelemová. Vypadá to, že se bude muset obejít bez Felixe.
 

Autor: bin

Diskuze