Victoria Beckham - 1
Zdroj: Instagram
Jo, nebo ne?

NÁVRAT skupiny Spice Girls? Victoria podle fanoušků vyslala jasný signál

Slavná dívčí skupina Spice Girls se rozpadla už mnoho let zpět. Od té doby fanoušci stále doufají, že se členky znovu spojí. Victoria Beckham naznačila, jak by to mohlo být...

6 fotek
Kdysi slavná skupina Spice Girls se snaží dát znovu dohromady už hodně dlouho. Vždy je bohužel některá z členek proti. V minulém roce se mluvilo o tom, že nejvíce problémovou je Victoria Beckham (42). Na jeviště se nechce vrátit kvůli nedostatku času. Stala se z ní módní návrhářka, která má spoustu dalších vlastních projektů. Nejvíce času však věnuje svému manželovi, kterým je bývalý fotbalista David Beckham (41) a jejich společným čtyřem dětem.

 

Tentokrát bývalá zpěvačka šokovala fotografií na svém Instagramu. Ukazuje na ní prsty ve tvaru V, které dělávala, když byla členkou skupiny. Fanoušci se pokoušejí pochopit, jaký je význam gesta. Snaží se snad provokovat ostatní členky za to, že se jim už nikdy nepovedlo dát znovu dohromady, nebo to má být znamení, že prosby fanoušků byly konečně vyslyšeny?

„Nemyslím si, že jde o něco pochybného, ale domnívám se, že je v tom někde skryté poselství,“ komentoval fotku jeden z fanoušků. No tak co má gesto znamenat? Na to si budeme muset i s ostatními fanoušky počkat. Snad se brzy vyjádří sama Victoria.

 

Autor: Beat

Diskuze