Souvisí velikost nohou a penisu? - 1
Zdroj: Profimedia
Jak to tedy je?

Dá se podle velikost nohou určit velikost penisu? Výsledky studie jsou jasné!

Studie se zabývaly tím, zda se dá podle velikosti nohou určit velikost penisu. Vyvrátili vědci tento mýtus, nebo jej naopak potvridli?

O sexu koluje obrovské množství pověr. Co je ale pravda, a co ne? Někdo říká, že na velikosti penisu nezáleží, jiní zase prosazují opak. Jedni tvrdí, že se dá délka penisu pozná podle toho, kam až dosáhne na dlani mužův ohnutý prostředníček. A další skupinka lidí si stojí za tím, že délka mužské chlouby souvisí s velikostí nohou. Někdo penis zase porovnává s velikostí nosu. Jak to je ale ve skutečnosti?

Vědci potvrdili, že mezi velikostí nohy a penisu opravdu existuje spojení. Za vším prý stojí gen nazvaný Hox. Ten hraje velkou roli jak během vývoje prstů na nohou, tak při růstu penisu a klitorisu.

To, co jedna studie potvrzuje, však zase jiná vyvrátila. A tak se nemůžeme na nic spoléhat. V časopise British Journal of Urology byla publikována studie, v níž byla poměřována velikost mužského přirození v souvislosti s jejich dalšími částmi těla. Studie se zúčastnilo více než 100 mužů. Podle výsledků studie žádná souvislost mezi velikostí mužství a zbytkem těla neexistuje. Při růstu různých orgánů mohou mít hlavní slovo například hormony, životní styl nebo okolní prostředí.

Autor: mk

Diskuze