Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Cyrusová chtěla manželství zachránit. Pomoci měly drahé terapie

Miley Cyrusová (26) si Liama Hemswortha (29) vzala teprve loni v prosinci. Vypadalo to na lásku až za hrob, ale po svatbě se všechno sesypalo jako domeček z karet. Miley byla posléze spatřena s blogerkou Kaitlynn Carterovou, se kterou jsou zřejmě více než kamarádky. Veřejnost se do zpěvačky pustila, že je prostopášnice, ale málokdo ví, že manželství se snažila zachránit právě ona.

14 fotek
Problémy v ráji trvaly už dlouho a cvrlikali si o tom i vrabci na střeše. Miley Cyrusová a Liam Hemsworth prostě už „jedno tělo jedna duše“ rozhodně nebyli. Pravda, že po deseti letech známosti občas láska prostě vyprchá.

 

Liam a Miley se totiž seznámili už v roce 2009 při natáčení filmu Poslední píseň. Loni v prosinci se po pár vztahových pauzách vzali a nyní jsou opět od sebe. Vztah se zpěvačka snažila do poslední chvíle zachránit.

 

Neshody totiž měly už měsíce, a tak Miley navrhovala drahé terapie. Liam se do nich ale příliš nehrnul. Dle Daily Mailu dokonce měli žít odděleně už delší dobu. K rozchodu se vyjádřila nejdříve Miley, a to prostřednictvím svého mluvčího.

 

"Liam a Miley se dohodli, že se v tuto chvíli oddělí. Rozhodli se, že je to nejlepší řešení, zatímco se oba budou věnovat sami sobě a kariéře," uvedl mluvčí Miley. Následně promluvil i Liam.

 

„Ahoj všichni. Jen krátce, s Miley jsme se nedávno rozešli a přeji jí, ať je v budoucnu zdravá a šťastná. Je to soukromá záležitost a nekomentoval jsem to a ani nebudu se žádnými novináři a médii. Jakékoli údajné citace, které mi byly přisuzovány, jsou nepravdivé. Mír a lásku,“ napsal na Instagram.

 

K návratu tedy velmi pravděpodobně nedojde, zvlášť když byla zpěvačka viděna s blogerkou Kaitlynn Carterovou v Itálii. Fotografové je vyfotili, jak se objímají na lehátku u bazénu a poté se i líbají. Konec konců, Miley se nikdy netajila tím, že má k ženám blízko.

Autor: Han

Diskuze