Gareth Clear - 6
Zdroj: Twitter
Dvojnásobný šok

SMOLAŘ S.R.O.: Cyklista si vyjel na projížďku. Neuvěříte, co mu způsobila běžná věc v kalhotech!

Neobyčejou vyjížďku na kole zažil Gareth Clear (36), který na svůj malý výlet asi jen tak nezapomene. Co se mu stalo?

5 fotek
Gareth je nadšený cyklista a projížďku na kole si chtěl užít i v den, kdy většina lidí odpočívá. Neděle mu však byla nakonec téměř osudnou. Vyrazil si totiž na kole podél přehrady Manly v australském Sydney, když mu najednou sjela noha z pedálu a vzápětí z kola spadl.

Skončil s několika odřeninami, ale to nebylo zdaleka to nejhorší. Po chvíli si všiml viditelného a zapáchajícího kouře, který mu vycházel zpoza vlastní nohy! "Najednou jsem uviděl neuvěřitelný oblak kouře," řekl Gareth pro DailyMirror. Bolest, jež cítil na noze prý byla nesnesitelná, a není divu, když šlo o popáleniny třetího stupně! To vše způsobil jeho iPhone, který měl schovaný v kapse kalhot.

Kvůli tak vážným zraněním byl ihned přijat v centru jednotky pro oddělení popálenin - Royal North Shore. Kůže se mu zcela odtrhla od nohy a odkryla vrstvu masa. Dalších šest dní si bude Clear muset pobýt na nemocničním lůžku, kde je připojen k přístroji, jež má "odsávat" mrtvou, ohořelou kůži a tkáň. Společnost Apple byla o tomto nepříjemném a zdraví ohrožujícím incidentu okamžitě informována a pustila se do vyšetřování příčiny, která vedla při nárazu přístroje k jeho explozi.
 

Autor: Mark

Diskuze