Hannah Edwards - 1
Zdroj: facebook
Šílené

Cukrářka dělá nádherné dorty: Když ale zveřejnila toto VIDEO, lidé jí začali drsně nadávat!

Hannah Edwards (36) je talentovaná cukrářka, která vytváří dokonalé dorty, například ve tvaru psa nebo koně. Vypadají hodně věrohodně, skoro jako živí!

Maminka dvou dětí však netušila, jakou vlnu negativních reakcí vyvolá svým videem, kde krájí dort ve tvaru psa. Majitele pekárny The Cake Illusionist si přečetla komentáře o tom, jak propaguje krutost na zvířatech a označili ji dokonce za domácí sériovou vražedkyni.

Hannah však nad reakcemi nechápavě kroutí hlavou a prohlašuje se za velkou milovnici zvířat. Sama má doma kočku, dvě želvy a chová i slepice. Z tolika nenávistných zpráv, komentářů a mailů, co dostala, je však velmi znepokojená.

"Je to odporné!!! Co je to s lidmi? Jak můžete rozkrájet a sníst dort, který vypadá jako živé zvíře? Barbarské a hloupé!" napsal například jeden z uživatelů sociální sítě. "Jste nemocná?! Udělat realistického psa nebo jakoukoliv živou bytost a potom ji rozkrájet a sníst? Zdá se mi to dost nechutné," napsal další.

Hannah je z reakcí smutná. "Velmi mě překvapilo, že má tolik lidí negativní reakci na krájení dortu. Jde jen o iluzi! To je všechno. Není to opravdové zvíře, není to maso, ale jen vejce, máslo, cukr a mouka. Neliší se to od jiných dortů, je to jen o krok blíže k realismu, na kterém jsem dlouhá léta pracovala. Vtipné je, že většina z těch lidí, kteří mě obviňují z krutosti, jí denně maso," uzavírá.

Autor: mk

Diskuze