Andílci Victoria´s Secret - 1
Zdroj: Instagram
Přirozená krása

JINÁ NAHOTA: Andílci Victoria´s Secret se ukázali bez make-upu! Poznali byste je?

V Paříži se minulý týden konala nejprestižnější přehlídka značky luxusního spodního prádla Victoria´s Secret. Město módy se tak stalo útočistěm krásy. Andílci známé společnosti vypadali skvostně! Jak to ale s nimi je, když se odlíčí? Podívejte se sami.

14 fotek
V pařížském Grand Palais proběhla největší přehlídka krásy v režii Victoria's Secret andílků. Dostat se mezi ně, je snem každé modelky. Jejich výběr je velice náročný. V minulosti na mole zářila i česká modelka Karolína Kurková (32). Ta už musela přenechat místo mladším a bohužel už do přehlídkové padesátky nebyla nominovaná žádná Češka.

I když byly modelky krásné, v zákulisí makala armáda vizážistů o sto šest. Kromě úpravy vlasů a dokonalého líčení jim maskéři nastříkali i umělé opálení! Velké úpravy proběhly i u ruské modelky Iriny Shayk, jejíž těhotenské bříško se rozhodli maskéři zakamuflovat volným kabátkem. Modelka čeká prvního potomka se slavným hercem Bradleym Cooperem.

Ale zpět k absenci přirozené krásy, která kritikům tak vadila. Dívky se proti tomu rozhodly protestovat a na svých sociálních účtech vystavily fotky z běžného života. Mnohým to sluší víc i bez make-upu! Líbí se vám spíš s ním nebo bez něj a napadá vás česká modelka, která by se mezi andílky mohla v příštím roce zařadit?

Autor: Beat

Diskuze