Teri Blitzen - 6
Zdroj: Championship Music
Teri má svého prince

CTITEL TERI BLITZEN? Slavný rapper natočil klip, kde se vyznává. Co chce s youtuberkou dělat?

Oblíbený slovenský rapper se sice ve vodách showbyznysu pohybuje poměrně krátce, ale stihl na sebe už pěkně upozornit. Jeho nový singl propírá YouTubery ze všech stran!

6 fotek
Slovenský rapper Neny vydal letos na jaře své první album, jehož přípravy byly skutečně velkolepé. Neny na něm dřel celé dva roky a podle všeho se snaha vyplatila. Na československé hudební scéně se velmi rychle uchytil a tak se nebojí ve své čerstvé rozjeté kariéře trochu zariskovat. Proto přišel s peckou, která se nepokrytě obouvá do nejznámějších YouTuberů.

Dlouho se čekalo, kdo bude mít tu odvahu a začne se přímo trefovat do v současné době nejpopulárnějšího fenoménu. Nemá smysl si nic nalhávat, YouTubeři ovládají žebříčky popularity slavných osobností, určují trendy, říkají lidem, co je a není správné a dělají reklamu známým společnostem kudy chodí. Neny však svůj počin nemyslí vůbec špatně, chce pouze svoje i fanoušky YouTuberů nevinně pobavit. Proto jeho nový videoklip není nijak útočný, vulgární ani pobuřující. Alespoň to tedy tvrdí.

Zatím se k novému vieoklipu žádný YouTuber nevyjádřil, ale první odezvy se očekávají každým dnem, proto už Neny upozorňuje veřejnost dopředu a vysvětluje, že tím opravdu nechce nikoho naštvat, naopak: "Někdo mě z nich baví víc, někdo míň, to je úplně normální. Já tady na Zemi ale patřím k hrstce přejícných lidí, takže pokud se někomu daří, jsem rád za něj."

V komickém videu tak jednou z hlavních myšlenek je, že si rapper najde ženu mezi YouTubery. Chce si vzít Teri Blitzen a být jejím princem. No, až to Teri uvidí, tak jen může doufat, že to vezme s nadhledem. Jinak má sympatický rapper asi celkem smůlu a žádná svatba nejspíš nikdý nebude.

Autor: bin

Diskuze