Cristiano Ronaldo - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Situace nabírá na obrátkách

Cristiano Ronaldo jde k soudu: Znásilnění učitelky!

Ani všechno jmění světa vám nedá tu jistotu, že se jednou váš prohřešek neprovalí. O tom ví své i fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo (33), kterého už brzy čeká nemilosrdný soud.

5 fotek
Portugalská fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo se údajně před devíti lety ve Vegas utrhl ze řetězu natolik, že znásilnil učitelku Kathryn Mayorgy. Sexuální napadení se ale na čas promlčelo, protože žena od Ronalda měla dostat v přepočtu přes 8 milionů korun, aby si ohavné tajemství nechala pro sebe.

Ronalda ovšem minulost nakonec dostihla, a tak ho v blízké době čeká soud, který rozhodne, jak moc bude za svůj tehdejší nechutný čin pykat, pokud tedy k němu skutečně došlo. To je totiž stále předmětem vyšetřování. Ronaldo incident razantně popírá.

„Měla jsem po opakovaném znásilnění vážné stavy. Obviňuji ho a zároveň viním i sama sebe, že jsem na tu dohodu přistoupila,“ řekla podle německého deníku Der Spiegel v dubnu 2017 žena, která chce evidentně Ronalda zničit, ať je pravda jakákoliv. Sám fotbalista sice románek s ní přiznal, ale o znásilnění tu podle něj a jeho právních zástupců nemůže být vůbec řeč. Fanoušci už se ale brzy dozví, na čí straně nakonec bude spravedlnost.
 

Autor: bin

Diskuze